Diferență între revizuiri ale paginii „Zedboards”
De la WikiLabs
Jump to navigationJump to search| Linia 8: | Linia 8: | ||
| zed2 || 192.168.1.3 || 00:11:22:33:44:01 || ''free'' | | zed2 || 192.168.1.3 || 00:11:22:33:44:01 || ''free'' | ||
|- | |- | ||
| − | | zed3 || 192.168.1.4 || 00:11:22:33:44:02 || 'free' | + | | zed3 || 192.168.1.4 || 00:11:22:33:44:02 || ''free'' |
|- | |- | ||
| zed4 || 192.168.1.5 || 00:11:22:33:44:03 || ''free'' | | zed4 || 192.168.1.5 || 00:11:22:33:44:03 || ''free'' | ||
Versiunea de la data 4 august 2014 10:27
Rezervări zedboards
| Placă | IP | MAC | Owner |
|---|---|---|---|
| zed1 | 192.168.1.2 | 00:11:22:33:44:00 | Dan Mocanu |
| zed2 | 192.168.1.3 | 00:11:22:33:44:01 | free |
| zed3 | 192.168.1.4 | 00:11:22:33:44:02 | free |
| zed4 | 192.168.1.5 | 00:11:22:33:44:03 | free |
| zed5 | 192.168.1.6 | 00:11:22:33:44:04 | free |
| zed6 | 192.168.1.7 | 00:11:22:33:44:05 | free |
| zed7 | 192.168.1.8 | 00:11:22:33:44:06 | free |
| zed8 | 192.168.1.9 | 00:11:22:33:44:07 | free |