Zedboards: Diferență între versiuni
De la WikiLabs
Jump to navigationJump to search
(Pagină nouă: ==Rezervări zedboards== {| class="wikitable" ! Placă !! IP !! MAC !! Owner |- | zed1 || 192.168.1.1 || 00:11:22:33:44:00 || Dan Mocanu |- | zed1 || 192.168.1.1 || 00:11:22:33:44:0...) |
|||
Linia 4: | Linia 4: | ||
! Placă !! IP !! MAC !! Owner | ! Placă !! IP !! MAC !! Owner | ||
|- | |- | ||
| zed1 || 192.168.1. | | zed1 || 192.168.1.2 || 00:11:22:33:44:00 || Dan Mocanu | ||
|- | |- | ||
| | | zed2 || 192.168.1.3 || 00:11:22:33:44:01 || 'free' | ||
|- | |||
| zed3 || 192.168.1.4 || 00:11:22:33:44:02 || 'free' | |||
|- | |||
| zed4 || 192.168.1.5 || 00:11:22:33:44:03 || 'free' | |||
|- | |||
| zed5 || 192.168.1.6 || 00:11:22:33:44:04 || 'free' | |||
|- | |||
| zed6 || 192.168.1.7 || 00:11:22:33:44:05 || 'free' | |||
|- | |||
| zed7 || 192.168.1.8 || 00:11:22:33:44:06 || 'free' | |||
|- | |||
| zed8 || 192.168.1.9 || 00:11:22:33:44:07 || 'free' | |||
|} | |} |
Versiunea de la data 4 august 2014 10:27
Rezervări zedboards
Placă | IP | MAC | Owner |
---|---|---|---|
zed1 | 192.168.1.2 | 00:11:22:33:44:00 | Dan Mocanu |
zed2 | 192.168.1.3 | 00:11:22:33:44:01 | 'free' |
zed3 | 192.168.1.4 | 00:11:22:33:44:02 | 'free' |
zed4 | 192.168.1.5 | 00:11:22:33:44:03 | 'free' |
zed5 | 192.168.1.6 | 00:11:22:33:44:04 | 'free' |
zed6 | 192.168.1.7 | 00:11:22:33:44:05 | 'free' |
zed7 | 192.168.1.8 | 00:11:22:33:44:06 | 'free' |
zed8 | 192.168.1.9 | 00:11:22:33:44:07 | 'free' |