Diferență între revizuiri ale paginii „WikiLabs:Portal Comunitate”
De la WikiLabs
Jump to navigationJump to search| Linia 14: | Linia 14: | ||
! Nr. !! Nume !! Funcție !! Sală | ! Nr. !! Nume !! Funcție !! Sală | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || [[ | + | | 1 || [[Radu Hobincu]] || Administrator de rețea || A422 |
|} | |} | ||
Versiunea de la data 13 februarie 2012 14:17
Cadre didactice din catedra DCAE
Profesori
| Nr. | Nume | Cursuri | Sală |
|---|---|---|---|
| 1 | Gheorghe Ștefan | CID, ADS | A420 |
Personal auxiliar
| Nr. | Nume | Funcție | Sală |
|---|---|---|---|
| 1 | Radu Hobincu | Administrator de rețea | A422 |