WikiLabs:Portal Comunitate

De la WikiLabs

Cadre didactice din departamentul DCAE

Profesori colaboratori

Nume Discipline E-mail Telefon
Mircea Bodea mirceabodea@yahoo.com +4072 331 41 39
Anca Manolescu
Anton Manolescu
Dan Dascălu

Profesori

Nr. Nume Discipline Sală E-mail Telefon
1 Gheorghe Ștefan CID, ADS A420 gstefan@arh.pub.ro E-mail verificat +4021 402 48 14
2 Sanda Maican CID sanda_maican@yahoo.com E-mail verificat +4074 500 88 97
3 Gheorghe Brezeanu DCE gheorghe.brezeanu@dce.pub.ro +4074 054 21 46
4 Corneliu Burileanu AMP, MC, MES, TVRV corneliu.burileanu@upb.ro E-mail verificat +4021 402 97 46
5 Dragoș Burileanu PDS, TaPDS, ICVSI, TB, PC B030 dragos.burileanu@upb.ro E-mail verificat +4021 402 46 88
6 Dan Neculoiu dan.neculoiu@imt.ro E-mail verificat
7 Claudius Dan claudius.dan@upb.ro E-mail verificat +4072 120 85 28
8 Dragoș Dobrescu dragosd@mcma.pub.ro
9 Gabriel Dima DE, CEF A407a gabriel.dima@reu.pub.ro E-mail verificat +4021 402 46 07
10 Tudor Niculiu DSA, OOP, MCI B109 tudor@thinfilm.pub.ro E-mail verificat +4021 402 48 85
11 Marcel Profirescu

Conferențiari

Nr. Nume Discipline Sală E-mail Telefon
11 Lidia Dobrescu PC, DE, MCMA B108 lidia.dobrescu@electronica.pub.ro E-mail verificat +4074 829 82 75, +4021 402 48 40
12 Florin Babarada A424 florin.babarada@upb.ro E-mail verificat +4072 672 70 17
13 Monica Dascălu CID A419 monica.dascalu@upb.ro
14 Cristian Ravariu cristir@mcma.pub.ro E-mail verificat +4021 402 46 74
15 Cosmin Popa B107 cosmin_popa@yahoo.com E-mail verificat +4072 216 32 43

Șefi de lucrări

Nr. Nume Discipline Sală E-mail Telefon
16 Miron Cristea DSP, DSP(L) , CE(L), MDE(L) miron.cristea@gmail.com E-mail verificat
17 Zoltan Hascsi CID, ASC, POO A418 zoltan.hascsi@upb.ro E-mail verificat +4072 335 16 24
18 Florin Drăghici B101 florin.draghici@upb.ro E-mail verificat +4021 402 46 86
19 Mariana Ilaș CID(L), ASC, DTT A418 m.ilas@hlx.ro
20 Ion Rusu CE(L), MDE(L), CEF romcarfem@yahoo.com E-mail verificat +4072 240 04 95
21 Andi Buzo AMP, MC, TVRV, TAPDS B042 andi.buzo@upb.ro E-mail verificat +4072 194 50 50
22 Horia Cucu AMP, MC, MES, PCDTV B042 horia.cucu@upb.ro E-mail verificat +4074 022 66 26

Asistenți

Nr. Nume Discipline Sală E-mail Telefon
23 Voichița Dragomir (Maican) voichita.dragomir@upb.ro E-mail verificat +4074 462 42 26
24 Laurențiu Teodorescu lteodorescu@arh.pub.ro E-mail verificat +4074 010 96 66
25 Ovidiu Profirescu ovidiu@edil.pub.ro
26 Radu Hobincu CID(L), POO(L) A422 radu.hobincu@upb.ro E-mail verificat +4072 353 59 20
27 Gheorghe Pristavu gheorghe.pristavu@dcae.pub.ro E-mail verificat +4072 003 77 35
28 Lucian Petrică CID(L), POO(L), ADS(L) A422 lucian.petrica@upb.ro E-mail verificat +4072 337 62 95

Personal auxiliar

Nr. Nume Funcție Sală E-mail Telefon
29 Ioan Dorin Enăchescu Inginer B220 dorin.enachescu@upb.ro E-mail verificat +4073 429 58 00