Diferență între revizuiri ale paginii „WikiLabs:Portal Comunitate”
De la WikiLabs
Jump to navigationJump to search| Linia 1: | Linia 1: | ||
== Cadre didactice din catedra [http://arh.pub.ro/ DCAE] == | == Cadre didactice din catedra [http://arh.pub.ro/ DCAE] == | ||
| + | |||
| + | === Profesori colaboratori === | ||
| + | |||
| + | {| class="wikitable" | ||
| + | 1! Nume !! Discipline !! Sală | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Mircea Bodea]] || || | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Anca Manolescu]] || || | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Anton Manolescu]] || || | ||
| + | |- | ||
| + | |[[Dan Dascălu]] || || | ||
| + | |} | ||
=== Profesori === | === Profesori === | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Nr. !! Nume !! | + | ! Nr. !! Nume !! Discipline !! Sală |
|- | |- | ||
| − | | 1 || [[ | + | | 1 || [[Gheorghe Ștefan]] || CID, ADS || A420 |
|- | |- | ||
| − | | 2 || [[ | + | | 2 || [[Adrian Rusu]] || || |
|- | |- | ||
| 3 || [[Sanda Maican]] || CID || | | 3 || [[Sanda Maican]] || CID || | ||
| Linia 14: | Linia 28: | ||
| 4 || [[Gheorghe Brezeanu]] || DCE || | | 4 || [[Gheorghe Brezeanu]] || DCE || | ||
|- | |- | ||
| − | | 5 || [[ | + | | 5 || [[Corneliu Burileanu]] || AMP || |
|- | |- | ||
| 6 || [[Dragoș Burileanu]] || || | | 6 || [[Dragoș Burileanu]] || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 7 || [[ | + | | 7 || [[Dan Neculoiu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | 8 || [[ | + | | 8 || [[Claudius Dan]] || || |
|- | |- | ||
| − | | 9 || [[ | + | | 9 || [[Dragoș Dobrescu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | 10 || [[ | + | | 10 || [[Gabriel Dima]] || || |
| + | |- | ||
| + | | 11 || [[Tudor Niculiu]] || || | ||
|} | |} | ||
| Linia 30: | Linia 46: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Nr. !! Nume !! | + | ! Nr. !! Nume !! Discipline !! Sală |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 12 || [[Lidia Dobrescu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 13 || [[Florin Babarada]] || || A415 |
| + | |- | ||
| + | | 14 || [[Monica Dascălu]] || CID || A419 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 15 || [[Cristian Ravariu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 16 || [[Cosmin Popa]] || || A415 |
|} | |} | ||
| Linia 44: | Linia 62: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Nr. !! Nume !! | + | ! Nr. !! Nume !! Discipline !! Sală |
| + | |- | ||
| + | | 17 || [[Miron Cristea]] || || | ||
| + | |- | ||
| + | | 18 || [[Zoltan Hascsi]] || CID, ASC, POO || A418 | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 19 || [[Florin Drăghici]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 20 || [[Mariana Ilaș]] || CID, ASC || A418 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 21 || [[Ion Rusu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 22 || [[Andi Buzo]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 23 || [[Horia Cucu]] || || |
|} | |} | ||
| Linia 60: | Linia 82: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Nr. !! Nume !! | + | ! Nr. !! Nume !! Discipline !! Sală |
| + | |||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 24 || [[Voichița Dragomir (Maican)]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 25 || [[Laurențiu Teodorescu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 26 || [[Ovidiu Profirescu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 27 || [[Radu Hobincu]] || CID, POO, ADS || A422 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 28 || [[Gheorghe Pristavu]] || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | 29 || [[Lucian Petrică]] || CID, POO || A422 |
|} | |} | ||
| Linia 80: | Linia 103: | ||
! Nr. !! Nume !! Funcție !! Sală | ! Nr. !! Nume !! Funcție !! Sală | ||
|- | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 25 octombrie 2012 13:59
Cadre didactice din catedra DCAE
Profesori colaboratori
1! Nume !! Discipline !! Sală| Mircea Bodea | ||
| Anca Manolescu | ||
| Anton Manolescu | ||
| Dan Dascălu |
Profesori
| Nr. | Nume | Discipline | Sală |
|---|---|---|---|
| 1 | Gheorghe Ștefan | CID, ADS | A420 |
| 2 | Adrian Rusu | ||
| 3 | Sanda Maican | CID | |
| 4 | Gheorghe Brezeanu | DCE | |
| 5 | Corneliu Burileanu | AMP | |
| 6 | Dragoș Burileanu | ||
| 7 | Dan Neculoiu | ||
| 8 | Claudius Dan | ||
| 9 | Dragoș Dobrescu | ||
| 10 | Gabriel Dima | ||
| 11 | Tudor Niculiu |
Conferențiari
| Nr. | Nume | Discipline | Sală |
|---|---|---|---|
| 12 | Lidia Dobrescu | ||
| 13 | Florin Babarada | A415 | |
| 14 | Monica Dascălu | CID | A419 |
| 15 | Cristian Ravariu | ||
| 16 | Cosmin Popa | A415 |
Șefi de lucrări
| Nr. | Nume | Discipline | Sală |
|---|---|---|---|
| 17 | Miron Cristea | ||
| 18 | Zoltan Hascsi | CID, ASC, POO | A418 |
| 19 | Florin Drăghici | ||
| 20 | Mariana Ilaș | CID, ASC | A418 |
| 21 | Ion Rusu | ||
| 22 | Andi Buzo | ||
| 23 | Horia Cucu |
Asistenți
| Nr. | Nume | Discipline | Sală |
|---|---|---|---|
| 24 | Voichița Dragomir (Maican) | ||
| 25 | Laurențiu Teodorescu | ||
| 26 | Ovidiu Profirescu | ||
| 27 | Radu Hobincu | CID, POO, ADS | A422 |
| 28 | Gheorghe Pristavu | ||
| 29 | Lucian Petrică | CID, POO | A422 |
Personal auxiliar
| Nr. | Nume | Funcție | Sală |
|---|