Diferență între revizuiri ale paginii „WikiLabs:Portal Comunitate”
De la WikiLabs
Jump to navigationJump to search| Linia 50: | Linia 50: | ||
| 16 || [[Ioan Rusu]] || || | | 16 || [[Ioan Rusu]] || || | ||
|- | |- | ||
| − | | 17 || [[Zoltan Hascsi]] || CID, ASC, POO || | + | | 17 || [[Zoltan Hascsi]] || CID, ASC, POO || A418 |
|- | |- | ||
| 18 || [[Cosmin Popa]] || || | | 18 || [[Cosmin Popa]] || || | ||
Versiunea de la data 25 mai 2012 08:11
Cadre didactice din catedra DCAE
Profesori
| Nr. | Nume | Cursuri | Sală |
|---|---|---|---|
| 1 | Corneliu Burileanu | AMP | |
| 2 | Gheorghe Ștefan | CID, ADS | A420 |
| 3 | Sanda Maican | CID | |
| 4 | Gheorghe Brezeanu | DCE | |
| 5 | Tudor Niculiu | ||
| 6 | Dragoș Burileanu | ||
| 7 | Dragoș Dobrescu | ||
| 8 | Gabriel Dima | ||
| 9 | Dan Neculoiu | ||
| 10 | Claudius DAN |
Conferențiari
| Nr. | Nume | Cursuri | Sală |
|---|---|---|---|
| 11 | Monica Dascălu | CID | A419 |
| 12 | Cristian Ravariu | ||
| 13 | Florin Babarada | A415 | |
| 14 | Lidia Dobrescu |
Șefi de lucrări
| Nr. | Nume | Cursuri | Sală |
|---|---|---|---|
| 15 | Miron Cristea | ||
| 16 | Ioan Rusu | ||
| 17 | Zoltan Hascsi | CID, ASC, POO | A418 |
| 18 | Cosmin Popa | ||
| 19 | Florin Drăghici |
Asistenți
| Nr. | Nume | Cursuri | Sală |
|---|---|---|---|
| 20 | Mariana Ilaș | ||
| 21 | Voichița (Maican) Dragomir | ||
| 22 | Andi Buzo | ||
| 23 | Ovidiu Profirescu | ||
| 24 | Laurențiu Teodorescu | ||
| 24 | Horia Cucu |
Personal auxiliar
| Nr. | Nume | Funcție | Sală |
|---|---|---|---|
| 1 | Radu Hobincu | Administrator de rețea | A422 |